Hudba

Dôležitou súčasťou slávnostnej zábavy je hudba v podané DJ alebo kapela, ktorá to roztočí a bude vás zabávať počas celého večera.

Hudobná skupina DUO Excellence

Kontakt: 0905450607

Mirka a Ondrej

Sme spevácke duo z Brezna, zamerané na ľudové piesne z celého Slovenska, ale aj z Moravy a Čiech. Našimi poslucháčmi sú ľudia strednej a staršej generácie, ktorí si radi vypočujú piesne ich mladosti, zabavia sa pri nich, zatancujú a zaspomínajú. Hrávame nielen na rodinných akciách, ale aj na verejných vystúpeniach a firemných večierkoch. Miroslava študovala hru na akordeón a klavír a hrá na akordeón, klavír a keyboard, Ondrej na gitate a keyboarde.
Kontakt: +421 919 323 562
email: mirkaondrej@centrum.sk
https://www.facebook.com/duo.mirkaaondrej

DJ Peter

Pre každú akciu vyberá repertoár ta aby uspokojil všetkých. Vytvorí skvelú atmosféru celého slávnostného alebo svadobného dňa a večera kvalitnej hudby a moderovania. Je tu pre Vás ....

Kontakt : 0908 320 068

Kapela Obzor

Skutočná živá kapela, ktorá je na scéne nejeden rok. Ponúka spev, gitaru, klávesy. Sú to profesionálny hudobníci pripravený zabávať vás počas celého večera.

Obzor

Repertoár tvorí široký výber melódií muzikálových a tanečných evergreenov, aktuálnych hitov zahraničných a domácich hudobníkov, disco a country, ale ja ľudová tvorba. Okamžitá improvizačná schopnosť prispôsobiť sa požiadavkám publika.

Kontakt : 0915835118
webstránka: http://obzor.webgarden.cz/

  • Krstiny
  • Jubileá
  • Firemné akcie
  • Stužková
  • Svadba
  • Detské oslavy

Výzdoby Brezno

© Copyright 2012 by Mariana Kováčiková